Wiadomości (49)

piątek, 10 maj 2019.

Koncert dla Kamila

Przygotowujemy kolejną akcję charytatywną, której celem jest wsparcie leczenia por. Kamila Janika. Oprócz biegu, o którym pisaliśmy we wczeniejszym artykule to w dniu 8 czerwca br. o godz. 13-tej rozpocznie się koncert z udziałem m.in uczestników programu "The Voice of Kids". Wszelkie szczegóły oraz informacje odnośnie finansowego wsparcia Kamila znajdują się na załączonym plakacie.

Ostatnio zmieniany piątek, 10 maj 2019.
    czwartek, 11 kwiecień 2019.

Bieg dla Kamila

Wspólnie z 23. Bazą Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim, jednostkami samorządu terytorialnego, organizacjami i firmami organizujemy "Bieg Charytatywny dla Kamila". Kamila Janika w walce z jego chorobą wspieramy od kilku lat również przy Waszym nieocenionym wsparciu. Warto wspomieć, iż Kamil bardzo angażuje się w działalność naszej fundacji. Między innymi to jego opracowanie historii polskiego lotnictwa możecie zobaczyć na naszej stronie http://fundacjadywizjonu303.pl/index.php/historia/lotnictwo-polskie.

WEŹ UDZIAŁ W BIEGU I POMÓŻ KAMILOWI !

Ostatnio zmieniany czwartek, 11 kwiecień 2019.
    wtorek, 18 wrzesień 2018.

Historia Lotnictwa Polskiego

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z kolejną częścią artykułu pt. "Historia Lotnictwa Polskiego" tworzonego przez naszego współautora Kamila Janika. Dzisiejsza część "Bitwa o Anglię" idealnie wpasowuje się w czas kiedy to mamy możliwość obejrzenia dwóch produkcji filmowych przedstawiających w jakże różnoraki sposób udział polskich lotników w wyzwalaniu brytyjskiego nieba.

Ostatnio zmieniany sobota, 23 marzec 2019.
    niedziela, 08 lipiec 2018.

Katastrofa myśliwca MiG-29

O tragedii jaka wydarzyła się w 22 Bazie Lotnictwa Taktycznego w Malborku nie będziemy się rozpisywać, gdyż wystarczająca ilość informacji pojawiła się już w mediach. Pragniemy spojrzeć na tę tragedię z innej strony - ze strony rodziny zmarłego tragicznie pilota.

Ostatnio zmieniany niedziela, 08 lipiec 2018.

Już jutro (26 maja) na lotnisku w Janowie odbędzie się kolejny Dzień Otwartych Koszar 23. Bazy Lotnictwa Taktycznego, który organizowany jest w ramach obchodów święta jednostki.

Ostatnio zmieniany piątek, 25 maj 2018.
    środa, 04 kwiecień 2018.

Piknik lotniczy w Mińsku Mazowieckim

W ramach obchodów święta 23. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim w dniu 26 maja bieżącego roku przy naszym jako fundacji współudziale zorganizowany będzie "Dzień Otwartych Koszar". Jest to najważniejsze wydarzeniee lotnicze w regionie. W trakcie tegorocznej edycji odbędą się pokazy lotnicze samolotów bojowych, cywilnych oraz możliwość lotów widokowych. Ponadto na wystawie statycznej będzie można zobaczyć sprzęt wojskowy będący na wyposażeniu Polskich Sił Zbrojnych. Wszystkie informacje w trakcie pojawiania się będziemy na bieżąco publikować, a tym czasem jako współorganizatorzy serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników wojska i lotnictwa do udziału w tym święcie.

Ostatnio zmieniany środa, 04 kwiecień 2018.